Elektronická kontrola vstupu (EKV, ACS)

Čipové systémy pro bytové domy a komerční budovy

Čipový systém ve spojení se samozamykacím zámkem (příp. propojený se systémem domovních telefonů) zajišťuje ochranu proti vstupu neoprávněných osob, zároveň přesnou evidenci díky čipovému systému s velice jednoduchou správou a dokonalou technologií zabraňující kopírování čipů.

Číst více
Bezdotykové otevírání dveří
Bezdotykové otevírání dveří

Instalace pohonu dormakaba ED100 resp. ED250 na stávající dveře umožní bezdotykové otevírání dveří, které zajišťuje nejen pohodlné používání pro všechny obyvatele domu (maminky s kočárky, děti, starší osoby mající často problém s překonáním odporu standardního zavírače), ale může také výrazným způsobem přispět k ochraně zdraví nejen obyvatel bytového domu, ale celé široké veřejnosti. Toto řešení zároveň zajišťuje spolehlivé dovření dveří i v případě průvanu nebo změny teploty.
prospekt (CZ)
prospekt (D)

Hotelové systémy

Řešení přizpůsobené přímo pro použití v hotelech využívající komponentů KABA Evolo rozšířené o specializovaný software KABA CheckIn, nebo specilizované řešení KABA-SAFLOK s možností výběru správy elektronických kování vytvořených speciálně pro aplikaci v hotelech.

Číst více

Program preventivních výměn Program údržby

Systematický program preventivních kontrol, seřízení a výměn dílů sestavený speciálně pro každé dveře na základě vyhodnocení dat z řídící jednotky instalovaného elektronického kování.

Číst více
Služba vrácení ztracených klíčů

Unikátní služba chráněná užitným vzorem, která zajišťuje velmi rychlé zprostředkování kontaktu mezi nálezcem a vlastníkem ztraceného svazku klíčů.

Číst více