Vrácení ztracených klíčů


Vrácení klíčů je unikátní, užitným vzorem chráněná služba, která zajišťuje velmi rychlé zprostředkování kontaktu mezi nálezcem a vlastníkem ztraceného svazku klíčů. Službu je možné využívat po zakoupení přívěsku, který je označen unikátním číslem, případně službu mohou také zdarma využívat uživatelé čipových systémů, jejichž čipový přívěsek je označen speciálním označením upozorňující na tuto službu.

K využívání služby stačí pouze vyplnit své telefonní číslo, žádné další údaje nejsou potřeba. Po zakoupení přívěsku je tato služba poskytována po neomezenou dobu a navíc bez dalších poplatků.


Přívěšek pro službu vrácení klíčů
Čip s označením služby vrácení klíčů
Jak tato služba funguje?
Registrace přívěsku

Aktivace služby
registrací koncového uživatele přívěsku (čipu) pomocí formuláře "Registrace" na našich webových stránkách. Číslo klíčenky a heslo nutné pro dokončení registrace přívěsku je uvedeno na přední části letáku dodávaného s klíčenkou.

Nahlášení nálezu

Nálezce
nahlásí nález klíčů pomocí formuláře "Nahlášení nálezu".

Předání klíčů

SMS zpráva
s kontaktem na nálezce je během krátké chvíle doručena majiteli ztracených klíčů.


Jaká bezpečnostní opatření je nutné dodržovat při předání klíčů?
  • Předání klíčů provádějte mimo lokalitu, kde by mohlo dojít k jejich zneužití.
  • Převzetí klíčů, pokud je to možné, by měl za nezletilé provést dospělý.
  • Pozor, pokud se i na krátkou dobu klíče dostanou do cizích rukou, může se stát, že některé klíče budou bez vědomí vlastníka zkopírovány. Proto se přesvědčte o platné patentové ochraně všech klíčů na svazku proti kopírování.

Registrace přívěsku/čipu

Vaše údaje jsou u nás chráněny podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kaltmeyer s.r.o. se zavazuje nepředávat tyto údaje třetím stranám.

Nahlášení ztracených klíčů

Objednávka přívěsku

Vaše údaje jsou u nás chráněny podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kaltmeyer s.r.o. se zavazuje nepředávat tyto údaje třetím stranám.

Při prodeji není číslo přívěsku evidováno. Objednávka přívěsku nenahrazuje registraci.