Domovní telefony


Modulární domovní systémy Urmet Alpha

Modulární systém vyznačující se rychlou instalací díky minimální potřebě nástrojů. Systém se skládá z audio modulů, audio/video modulů, tlačítkových modulů, tlačítkových krytů a případně dalších modulů se speciálními funkcemi, které lze kombinovat tak, aby byla vytvořena sestava, která přesně vyhovuje potřebám vašeho objektu. V případě instalace je možné vybírat z povrchové a zapuštěné montáže.

Programování funkcí je možné provést tlačítky na audio nebo audio/video modulech, či pomocí telefonu/tabletu/pc pomocí webové stránky vytvořené panelem přes wifi access point, není tedy třeba instalace žádného softwaru a připojení k internetu.
Katalog

Rozměry

Modulární vstupní panely Videx série 4000

Modulární vstupní panely se skládají z modulů a z montážních rámečků.

Jednotlivé moduly mohou být tvořeny audio jednotkou, kamerou, audio/video jednotkou, jednotkou s dvěma až deseti tlačítky, čtečkou elektronického přístupového systému nebo jednotkou klávesnice.

Moduly se montují do montážních rámečků pro montáž na povrch nebo zapuštěné do zdi, které jsou k dispozici v různých velikostech tak, aby bylo možné modulárně vystavět dveřní panel dle požadavků. V případě montáže na povrch jsou k dispozici rámečky pro 1, 2 a 3 moduly v jednom sloupci, pro 4 a 6 modulů ve dvou sloupcích a pro 9 modulů ve třech sloupcích. V zapuštěné verzi jsou rámečky k dispozici pro 1, 2 a 3 moduly, kde jednotlivé rámečky lze spojovat k sobě pro vytvoření požadovaného celku.
Katalog